W naszej ofercie ŚWIADCZENIA PIELĘGNACYJNE dla osób niepełnosprawnych

O nas

Profesjonaliści w odszkodowaniach

Eksperci Anos są do Twojej dyspozycji!

ANOS jest spółką mającą na celu obsługę Klientów przez wysoko wyspecjalizowanych profesjonalistów. Dzięki bogatemu zapleczu w postaci własnych lekarzy orzeczników, własnej kancelarii radców prawnych, możliwe jest oferowanie usług odszkodowawczych na najwyższym poziomie jakości.

Prawnicy stanowiący trzon ANOS podejmują się analizy i prowadzenie najtrudniejszych spraw, a dedykowany empatyczny zespół prowadzi Klienta przez wszystkie etapy likwidacji jego szkody, zapewniając stały i realny kontakt. Finalnie gwarantujemy szybkie wypłaty odszkodowań!

Zawsze przyświeca nam dobro naszych mocodawców. Wspieramy zwłaszcza te osoby, które w pojedynkę byłyby skazane na porażkę w konflikcie prawnym z instytucją finansową. Przeprowadzamy klienta przez wszystkie etapy likwidacji jego szkody, na bieżąco informując o postępach w sprawie. W razie potrzeby pomagamy skompletować dokumentację medyczną.

Od lat z pełnym zaangażowaniem wspieramy klientów w sporach z firmami ubezpieczeniowymi o należne pieniądze i świadczenia, które zostały niesłusznie zaniżone.

Niesiemy pomoc prawną i finansową poszkodowanym w:

zdarzeniach komunikacyjnych,
wypadkach w rolnictwie,
wypadkach w pracy,
sytuacjach życia codziennego, np. wskutek potknięć czy poślizgnięć.

Mogą na nas liczyć również ofiary błędów medycznych. Dzięki nam szybciej wracają do zdrowia i przywracają jakość życia do wcześniejszego poziomu.

Nie jesteśmy zwykłą firmą odszkodowawczą. Mamy dostęp do bogatego zaplecza w postaci własnych lekarzy orzeczników i kancelarii radców prawnych.

To sprawia, że skutecznie przeciwstawiamy się możliwościom towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki doświadczonym specjalistom potrafimy doprowadzić do pozytywnego zakończenia nawet najtrudniejszą sprawę i uzyskać dla naszego klienta należne mu świadczenia i odszkodowania. A te, jak przyznają nasi adwersarze , są najwyższe na rynku