Opinie

Opinie o Anos Odszkodowania

O Jakości firmy świadczą jej Klienci

Zawsze z radością słyszymy, że nasze działania niejednokrotnie zmieniły życie naszych Klientów i Agentów na lepsze i że chętnie dzielą się swoim doświadczeniem.

podziękowanie dla Anos Odszkodowania opinie klientów

Podziękowanie.

Pragnę wyrazić bardzo duże podziękowanie dla całej Wasze firmy, która w 100% wywiązała się ze swoich zobowiązań w celu zadośćuczynienia odszkodowawczego dla mojej osoby za szkody spowodowane wypadkiem komunikacyjnym z dnia 14.10.2022r.
W tym dniu jadąc rowerem z m. Suchań do m. Choszczno zostałem uderzony w tyłu przez samochód, którego kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia razem z pojazdem. Po wyjściu ze szpitala skontaktowała się ze mną P. Maria Mucha i w ten sposób nawiązaliśmy współpracę. Pomoc P. Marii była nieoceniona.
Praktycznie już po 2 miesiącach ze strony P. Marii i firmy wszystko było zrobione.
Czekaliśmy tylko na wynik śledztwa…
Dopiero od tego momentu wasza firma mogła dalej działać i sprawę doprowadziła do pozytywnego zakończenia. Bardzo duży wkład i zaangażowanie włożył w to m.in. P. Grzegorz Pawlik, któremu też razem i z osobna składam podziękowanie.

Na koniec chciałbym dodać, że w razie konieczności będę polecał Waszą firmę innym osobom, które będą potrzebowały wsparcia.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję.
Wojciech Medyński

najlepsza firma odszkodowawcza
Firma godna polecenia, brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Pieniądze zostały wypłacone bardzo szybko, stały kontakt z pracownikami firmy. Przedstawiciele niezwykle mili i kontaktowi.

Bogdan Komorowski

Opinia Klienta Anos
opinie o firmie Anos
Pieniądze dostałam szybko i bez problemu po tym jak uleglam wypadkowi w pracy, gdzie maszyna zmiażdzyła mi dwa palce. A wszystko dzięki ANOS i panu Andrzejowi, który przyjechał do mnie do domu i załatwił wszystko za mnie. Dziękuję.

Urszula Michalak

Opinia Klienta Anos
odszkodowania-powypadkowe
Doświadczeni i kompetentni ludzie pomogli mi w odzyskaniu pieniędzy. Wszystko zgodnie z umową, szybcy i skuteczni. Pomoc oceniam na 5 z plusem.

Witold Plewa

Opinia Klienta Anos
Ranking firm odszkdowawczych
Gorąco polecam załatwione wszystko bez żadnego problemu na wypłatę odszkodowania tez długo nie czekałem.

Andrzej Płatek

Opinia Klienta Anos
Szukam najlepszej kancelarii odszkodowawczej
Pracuję w Anos - odszkodowania. Pracuję w terenie, mam bezpośredni kontakt z klientami i powiem tak … nie macie pojęcia jaka to radość kiedy dzwoni do mnie moja klientka i mówi, że pieniądze z odszkodowania po wypdku jej męża ratują im życie, bo mąż stracił pracę po wypadku i nie mieli za co życ. I to się liczy w tej pracy najbardziej i daje motywację by pomagać następnym ludziom.

Józef Szymala

Opinia Agenta Anos
Anos na 5
Sprawne przeprowadzenie przez całą procedurę odszkodowawczą. Profesjonalizm sam w sobie. W sprawie odszkodowań tylko ANOS ! Dziękuję 🙂

Andrzej Arkita

Opinia Klienta o Anos
Więcej opinii zobaczysz na