W naszej ofercie ŚWIADCZENIA PIELĘGNACYJNE dla osób niepełnosprawnych

Opinie

Opinie o Anos Odszkodowania

O Jakości firmy świadczą jej Klienci

Zawsze z radością słyszymy, że nasze działania niejednokrotnie zmieniły życie naszych Klientów i Agentów na lepsze i że chętnie dzielą się swoim doświadczeniem.

najlepsza firma odszkodowawcza
Firma godna polecenia, brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Pieniądze zostały wypłacone bardzo szybko, stały kontakt z pracownikami firmy. Przedstawiciele niezwykle mili i kontaktowi.

Bogdan Komorowski

Opinia Klienta Anos
opinie o firmie Anos
Pieniądze dostałam szybko i bez problemu po tym jak uleglam wypadkowi w pracy, gdzie maszyna zmiażdzyła mi dwa palce. A wszystko dzięki ANOS i panu Andrzejowi, który przyjechał do mnie do domu i załatwił wszystko za mnie. Dziękuję.

Urszula Michalak

Opinia Klienta Anos
odszkodowania-powypadkowe
Doświadczeni i kompetentni ludzie pomogli mi w odzyskaniu pieniędzy. Wszystko zgodnie z umową, szybcy i skuteczni. Pomoc oceniam na 5 z plusem.

Witold Plewa

Opinia Klienta Anos
Ranking firm odszkdowawczych
Gorąco polecam załatwione wszystko bez żadnego problemu na wypłatę odszkodowania tez długo nie czekałem.

Andrzej Płatek

Opinia Klienta Anos
Szukam najlepszej kancelarii odszkodowawczej
Pracuję w Anos - odszkodowania. Pracuję w terenie, mam bezpośredni kontakt z klientami i powiem tak … nie macie pojęcia jaka to radość kiedy dzwoni do mnie moja klientka i mówi, że pieniądze z odszkodowania po wypdku jej męża ratują im życie, bo mąż stracił pracę po wypadku i nie mieli za co życ. I to się liczy w tej pracy najbardziej i daje motywację by pomagać następnym ludziom.

Józef Szymala

Opinia Agenta Anos
Anos na 5
Sprawne przeprowadzenie przez całą procedurę odszkodowawczą. Profesjonalizm sam w sobie. W sprawie odszkodowań tylko ANOS ! Dziękuję 🙂

Andrzej Arkita

Opinia Klienta o Anos
Więcej opinii zobaczysz na